Kahani Ka Jadu Blog ଅଶୁଭ ଡକ୍ଲିଂ |

ଅଶୁଭ ଡକ୍ଲିଂ |

ଥରେ, ସେଠାରେ ଏକ ମାମା ଡାକୁ ଥିଲେ ଯିଏ six ଟି ଅଣ୍ଡା ଦେଇଥିଲେ | ଦିନେ, ଅଣ୍ଡା ଫୁଟିଲା, ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପାଞ୍ଚଟି ସୁନ୍ଦର ଛୋଟ ଡାକୁଆ | କିନ୍ତୁ ଶେଷଟି ଅଲଗା ଥିଲା | ଏହା ବଡ ଏବଂ ଧୂସର ଥିଲା | ଅନ୍ୟ ଡାକୁମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଏହା ଅଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଥିଲା |

ଅସୁନ୍ଦର ଡାକୁ ଦୁ sad ଖ ଅନୁଭବ କଲା କାରଣ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ପ୍ରାଣୀ ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କଲେ | ତେଣୁ ସେ ଦ away ଡ଼ି ପଳାଇବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ। ସେ ଜଙ୍ଗଲ ଏବଂ ମାଳଭୂମି ଦେଇ ଭ୍ରମଣ କଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ତାଙ୍କ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ କୁତ୍ସିତ କୁକୁଡ଼ା କୁକୁଡ଼ା, କୁକୁଡ଼ା, ଏପରିକି ବିଲେଇ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାଣୀଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଭିନ୍ନ ଥିବାରୁ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ସେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ।

ଶୀତ ଆସିଲା, ଏବଂ ଅସୁନ୍ଦର ଡାକୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଲା | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଆଶ୍ରୟ ପାଇବା ପାଇଁ ସେ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ସେ କେବେ ହାର ମାନିନଥିଲେ ଏବଂ ଜାରି ରଖିଥିଲେ।

ଶେଷରେ, ବସନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଲା, ଏବଂ ଅସୁନ୍ଦର ଡାକୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ହ୍ୟାନ୍ ହ୍ରଦ ଆବିଷ୍କାର କଲା | ସେ ହ୍ରଦରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଫଳନ ଦେଖିଲେ ଏବଂ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ସେ ଏକ ମହାନ୍ ସ୍ swan ାନ୍ ରେ ପରିଣତ ହୋଇଛନ୍ତି | ସେ ଆଉ ଅଶୁଭ ଡାକୁ ନଥିଲେ!

ଅନ୍ୟ ସ୍ନାନମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଦଳରେ ସ୍ୱାଗତ କଲେ | ସେମାନେ ତାଙ୍କର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅନୁଗ୍ରହକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ | ଅସୁନ୍ଦର ଡକ୍ଲିଂ ଶେଷରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲେ ଏବଂ ଗ୍ରହଣୀୟ ଅନୁଭବ କଲେ |

ସେହି ଦିନଠାରୁ, ସ୍ swan ାନ୍ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲା | ସେ ଗର୍ବିତ ଥିଲେ ଯେ ସେ କିଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କୃତଜ୍ଞ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଦୃ ance ତା ଏବଂ ଆତ୍ମ ଗ୍ରହଣର ମୂଲ୍ୟ ଶିଖାଇଲା |

  1. ପ୍ରତିଫଳନ ପ୍ରଶ୍ନ 💡

    ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଶୁମାନେ ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କଲେ ସେତେବେଳେ ଅଶୁଭ ଡକ୍ଲିଂ କିପରି ଅନୁଭବ କଲା?
    କ’ଣ ଅଶୁଭ ଡକ୍ଲିଂ ଶେଷରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କଲା?
    କାହାଣୀ ଆମକୁ କ’ଣ ଶିକ୍ଷା ଦିଏ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

न्याय की पहचान: बीरबल की रणनीतिक कुशलतान्याय की पहचान: बीरबल की रणनीतिक कुशलता

न्याय की पहचान यह कहानी “न्याय की पहचान: बीरबल का सामरिक कौशल” अकबर-बीरबल की उनकी प्रसिद्ध कहानियों में से एक है। इस कहानी में बीरबल का एक समर्थ प्रदर्शन करता

ബന്ദർ കാ കലജബന്ദർ കാ കലജ

പണ്ട് കാട്ടിൽ ഒരു കുരങ്ങൻ ഉണ്ടായിരുന്നു. ബന്ദാരു എന്നായിരുന്നു അവന്റെ പേര്. കുരങ്ങൻ വളരെ സന്തോഷത്തോടെ ഭക്ഷണം കഴിച്ചു. കരൾ തിന്നുന്നതായിരുന്നു അവന്റെ ഇഷ്ടം. ഓരോ ദിവസവും ഒരു പുതിയ കരൾ ലഭിച്ചു, അവൻ വളരെ സന്തോഷവാനായിരുന്നു. ഒരു ദിവസം, കുരങ്ങൻ