Kahani Ka Jadu Blog ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ |

ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ |

ଥରେ, ଏକ ଛୋଟ ଗାଁରେ, ଗୋଟିଏ ପରିବାର ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ଟେବୁଲ ଚାରିପଟେ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ | ଆଜି ରାତିରେ ସେମାନେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ପାଇଁ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ କରୁଥିଲେ | ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ହାମ, ପନିର, ଲେଥୁସ୍, ଟମାଟୋ ଭଳି ସୁସ୍ୱାଦୁ ଉପାଦାନରେ ଭରପୂର ଥିଲା | ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଙ୍ଗୀନ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଦେଖି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଟି ଜଳ ହୋଇଗଲା |

ପରିବାର ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ସେମାନେ ହାମ ଏବଂ ପନିରର ମିଠା ଏବଂ ଟାଙ୍ଗୀ ସ୍ୱାଦର ସ୍ୱାଦ ପାଇପାରିବେ | ସତେଜ ଲେଥୁସ୍ ଏବଂ ରସଯୁକ୍ତ ଟମାଟୋ ଏକ କଞ୍ଚା ଗଠନ ଯୋଗ କଲା | ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ଯେ ସେଗୁଡିକ କ time ଣସି ସମୟରେ ଖାଇ ନଥିଲେ |

ସେମାନଙ୍କ ଭୋଜନ ସରିବା ପରେ ପରିବାର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କଲେ | କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଲିଲି ନାମକ ପରିବାରର କନିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କର ଏକ ଧାରଣା ଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ କିଛି କହିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ହସିଲେ |

ଲିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପା ରୋଷେଇ ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ବାହାର କଲେ | ସେମାନେ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲରେ ଟ୍ରିଟ୍ ବିସ୍ତାର କରି ମିଠା ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ତିଆରି କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ସେମାନେ କୁକିଜ୍, ଚକୋଲେଟ୍ ସ୍ପ୍ରେଡ୍, ମାର୍ଶମ୍ୟାଲୋ, ଏବଂ ଏପରିକି ଛିଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରି ଏକ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଥିଲା!

ବାକି ପରିବାର ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଆସି ସୁସ୍ୱାଦୁ ମିଠା ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଦେଖିଲେ | ସେମାନଙ୍କ ଆଖି ଉତ୍ସାହରେ ବଡ ହୋଇଗଲା | ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କର ମିଠା ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ କାମୁଡ଼ିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ taste ାଦ ବଡି ଆନନ୍ଦରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହେଲା | ଏହା ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା!

ସେହି ଦିନଠାରୁ ପରିବାରରେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ପାଇଁ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଥାଏ | ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ହାମ, ପନିର ଏବଂ ପନିପରିବା ସହିତ ସୁଗନ୍ଧିତ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଥାଏ | ଅନ୍ୟ ସମୟରେ, ସେମାନେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମିଠା ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ପାଇବେ | ଏହା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ପାରିବାରିକ ଭୋଜନରେ ପରିଣତ ହେଲା, ଏବଂ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଏକତ୍ର ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ତିଆରି ଏବଂ ଖାଇବାକୁ ଉପଭୋଗ କଲେ |

  1. ପ୍ରତିଫଳନ ପ୍ରଶ୍ନ 💡

    ମିଠା ଖାଇବା ସହିତ ଲିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପା କ’ଣ ତିଆରି କଲେ?
    ସେମାନଙ୍କ ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଖାଇବା ପରେ ପରିବାର କିପରି ଅନୁଭବ କଲା?
    ପରିବାର ପ୍ରାୟତ dinner ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ କେଉଁ ପ୍ରକାର ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଖାଉଥିଲେ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Health TipsHealth Tips

“Your Guide to Holistic Health: 10 Essential Health Tips for Well-Being” Good health is the foundation of a fulfilling life. To maintain and enhance your well-being, it’s essential to adopt

“प्रेम की पाठशाला: अनदेखी मोहब्बत की कहानी”“प्रेम की पाठशाला: अनदेखी मोहब्बत की कहानी”

“प्रेम की पाठशाला: अनदेखी मोहब्बत की कहानी” एक समय की बात है, एक छोटे से गांव में एक युवा आदित्य रहता था। उसकी खूबसूरती और अद्वितीय प्रतिभा ने उसे अनूठा